نقش هواداران در موفقیت‌های استقلال: تاثیر پشتیبانی همیشگی آنها

اخبار استقلال : استقلال با اعتماد هواداران به موفقیت می رسدمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: اطمینان دارم صبر و اعتماد هواداران پرشمار این تیم می تواند آبی پوشان را به نتایج درخشانی در لیگ برتر و جام حذفی باشگاه های ایران و لیگ قهرمانان آسیا رهنمون سازد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

نقش هواداران در موفقیت‌های استقلال: تاثیر پشتیبانی همیشگی آنها

مجید صالح” اظهار داشت: بازیکنانی که به تیم فوتبال استقلال پیوسته اند با نظر مستقیم ”امیر قلعه نویی” سرمربی تیم استقلال و برای تقویت نقاط ضغف تیم جذب شده اند و در صورت اعتماد هواداران به تفکرات قلعه نویی، تیم استقلال به اهداف مورد نظر دست خواهد یافت.
وی با بیان اینکه تمرینات آبی پوشان در فضایی دوستانه و با جدیت پبگیری می شود، افزود: بازیکنان با درک شرایط تیم فوتبال استقلال، با تمام توان خود در تمرینات شرکت می کنند و برای موفقیت در رقابت های پیش رو از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.
صالح تصریح کرد باید از زمان آماده سازی پیش از آغاز فصل به بهترین نحو استفاده کنیم، چرا که این تمرینات پایه گذار موفقیت های تیم در آینده است.
سرمربی سابق تیم فوتبال سایپا در باره پیوستن ”کریم انصاری فرد” به تیم پرسپولیس تهران گفت: برای این بازیکن در تیم جدیدش آرزوی موفقیت می کنم.
صالح افزود: مسوولان باشگاه استقلال همچنان به دنبال جذب بازیکنان مورد نظر ”امیر قلعه نویی” در پست های مختلف هستند و بدون شک همچون گذشته بهترین بازیکنان را به خدمت خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *