پای «الف-الف» به ماجرای نقل و انتقالات استقلال باز شد چرا استقلال شکایت نمی‌کند؟

اخبار استقلال : فردی هر فصل در پنجره نقل و انتقالاتی استقلال، خود را نماینده باشگاه جا می‌زند و با بازیکنان خارجی مذاکره می‌کند که آنها را به استقلال بیاورد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

پای «الف-الف» به ماجرای نقل و انتقالات استقلال باز شد چرا استقلال شکایت نمی‌کند؟

پنجره نقل و انتقالات استقلال همیشه علاوه بر خرید و فروش بازیکن، هر سال یک اتفاق تکراری دیگر نیز دارد؛ حاشیه‌سازی‌های آقای الف-الف!‌ این فرد هر فصل در پنجره نقل و انتقالاتی استقلال، خود را نماینده باشگاه جا می‌زند و با بازیکنان خارجی مذاکره می‌کند که آنها را به استقلال بیاورد! اما اینکه از طرف چه کسی و به چه عنوان این مذاکرات صورت می‌گیرد، مشخص نیست. آقای عشق شهرت که مشخص نیست کی می‎‌خواهد دست از این رفتار بردارد و همچنین مشخص نیست که مدیران استقلال چه زمان می‌خواهند جلوی او را بگیرند و یا از او شکایت کنند. در آخرین شاهکارش دست به مذاکره با ژان کارلوس برزیلی زده است. گفته می‌شود که آقای الف-الف چکی تقلبی به ژان کارلوس داده و از او خواسته که صفحه رسمی باشگاه استقلال را در اینستاگرام دنبال کند. این اتفاق بلافاصله بازتاب بسیار زیادی در رسانه‌های ایران داشت و شایعه آمدن ژان کارلوس را قوت بخشید.

اما مدیران استقلال که در نیم فصل به‌دنبال ژان کارلوس بودند. قویاً هرگونه مذاکره جدید با این بازیکن را تکذیب کردند و مدعی شدند سرمربی جدید به‌دنبال جذب او نیست. سرانجام رسانه‌های برزیلی متوجه خبرسازی دروغ در خصوص انتقال ژان کارلوس به استقلال شدند و پرده از این ماجرای عجیب برداشتند.

در همین زمینه، آری باروس، مدیر باشگاه نائوتیکو برزیل هم در مصاحبه با رسانه‌های این کشور موضع باشگاه استقلال را تأیید کرد و گفت: «این باشگاه هنوز هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه استقلال برای جذب ژان کارلوس دریافت نکرده است.» به هرحال هواداران استقلال نباید بیش از این اسیر جوسازی‌های آقای دلال شوند، آقای عشق شهرت در زمان حضور مامه تیام در استقلال نیز با همین خبرسازی‌های جعلی، برای خود اسم و رسمی دست و پا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *