خوب نیست استقلال به باخت عادت کند آقای ساپینتو! مقابل ملوان کاری کن تا شکست هفته اول را فراموش کنیم

اخبار استقلال : پیشکسوت استقلال گفت: ملوان می‌تواند تیم خطرناکی برای استقلال باشد البته اگر مربی پرتغالی استقلال باهوش باشد می‌تواند شکست سپاهان را به کلی از یاد همه ببرد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

خوب نیست استقلال به باخت عادت کند آقای ساپینتو! مقابل ملوان کاری کن تا شکست هفته اول را فراموش کنیم
بهمن طهماسبی، پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره مسابقه استقلال در هفته دوم مقابل ملوان بندر انزلی به نکته‌های زیر اشاره کرد:

استقلال به هفته دوم و مسابقه با ملوان بندر انزلی رسید. پیش بینی تان از این مسابقه چیست؟

سرمربی استقلال باید در رابطه با بازی دوم باهوش عمل کند. او در بازی اول نتوانست در نیمه دوم دست حریفش را درست بخواند در حالی که سرمربی سپاهان به خوبی دست استقلال را خواند و به نتیجه هم رسید.

بیشتر در این باره توضیح می‌دهید؟

استقلال باید کاری که در نیمه دوم مقابل سپاهان انجام داد را در همان نیمه اول انجام بدهد. حریف استقلال یه تیم تازه لیگ برتری شده است و تجربه حضور در چنین شرایطی را ندارد. این تیم هرچه بیشتر از زمان بازی بگذرد خودش را بیشتر جلوی استقلال پیدا می‌کند. به همین خاطر استقلال باید فشاری که در ۱۵ دقیقه پایانی بازی با سپاهان روی دروازه این تیم آورد را در ۱۵ دقیقه اول جلوی ملوان به نمایش بگذارد، در این صورت میتواند به آنچه مورد نظرش است دست پیدا کند. همه اینها بستگی به این دارد که سرمربی استقلال تا چه اندازه باهوش عمل کند.

از ملوان چقدر شناخت دارید؟

تیم ملوان یک تیم دونده، جنگنده و فیزیکی است. قطعاً تنها برتری این تیم مقابل استقلال شرایط بدنی آنها خواهد بود. در واقع تیم ملوان ضعف تاکتیکی و تکنیکی اش را با دوندگی بالا مقابل استقلال جبران می‌کند. همان کاری که تیم فجر سپاسی فصل گذشته جلوی استقلال انجام داد. آنها هم با دوندگی بالا توانستند در خانه خودشان یک امتیاز از استقلال بگیرند و این یک امتیاز می‌تواند برای ملوان حکم برد را داشته باشد.

راهکار پیشنهادی تان برای این موضوع چیست؟

الان دیگر فرصتی برای راهکار دادن نیست. هر تمرین و توصیه ای که بوده تا قبل از این از طرف سرمربی استقلال انجام شده و حالا باید منتظر ماند و دید که استقلال چطور می‌خواهد از عنوان قهرمانی اش دفاع کند. فقط امیدوارم استقلال نتیجه ناامیدکننده‌ای نگیرد چون اگر استقلال شکست بخورد آن وقت ممکن است به باخت عادت کند و این خیلی بد است. در حالی که با یک برد پر گل و یا قاطع می‌تواند باخت هفته اول را خیلی عالی از ذهن همه طرفدارانش پاک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *