مثلث دفاعی استقلال در اولویت تمدید

اخبار استقلال : سه بازیکن دفاعی استقلال در اولویت تمدید قرار خواهند گرفت. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

مثلث دفاعی استقلال در اولویت تمدید

سه بازیکن دفاعی استقلال در اولویت لیست تمدید این باشگاه قرار دارند و با توجه به عملکرد خوبی که در ترکیب این تیم داشتند مسئولان استقلال در تلاش برای ادامه حضور آنها خواهند بود.

صالح حردانی، ابوالفضل جلالی و روزبه چشمی سه بازیکن دفاعی استقلال بودند که فصل گذشته روند دفاعی و هجومی این تیم تاثیر مستقیم داشتند و تاکتیک تیمی آنها روی این 3 بازیکن بنا شده بود.

این 3 بازیکن با توجه به سابقه حضور و نقش تاثیرگذاری که در رختکن و تمرینات این تیم هم دارند از مهره‌های کلیدی حساب می‌شوند و علاوه بر مسائل فنی در ساختار تیمی آبی‌ها هم نقش کلیدی دارند و در اولویت قرار می‌گیرند.

با توجه به درخشش آنها و روند سختی که در جذب جایگزین وجود دارد بعید به نظر می‌رسد که استقلالی‌ها در تمدید این 3 بازیکن تردید داشته باشند و اگر مهره‌ای هم در این پست‌های برای جذب در نظر داشته باشن به عنوان آلترناتیو و تقویت تیم خود بازیکنانی را در این دو پست جذب کنند.

البته استقلال در پست دفاع راست میلاد فخرالدینی و سامان تورانیان را در اختیار دارد و در پست دفاع چپ جعفر سلمانی را در لیست خود دارد که به نظر می‌رسد از بین این 3 بازیکن دو نفر از آنها در لیست خروج قرار بگیرند.

نقل و انتقالات استقلال هنوز سر و شکل رسمی نگرفته است و با توجه به اینکه احتمال بقای جواد نکونام افزایش پیدا کرده است به زودی این تیم به شکل جدی وارد نقل و انتقالات خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *