اتفاق غیر منتظره در نقل و انتقالات سرخابی پرسپولیس این مدافع ملی‌پوش را از استقلال هایجک می‌کند؟

اخبار استقلال : مدافع چپ ملی‌ پوش آبی‌ پوشان استقلال در صورت عدم توافق با مدیران باشگاه، احتمالا وارد مذاکره با مدیران پرسپولیس خواهد شد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

اتفاق غیر منتظره در نقل و انتقالات سرخابی پرسپولیس این مدافع ملی‌پوش را از استقلال هایجک می‌کند؟

یکی از اتفاقات جنجالی در بازار نقل‌ و انتقالات تابستانه، موضوع عدم پرداخت رضایت‌نامه ابوالفضل جلالی مدافع چپ فصل گذشته استقلال از سوی مدیران این باشگاه به حساب باشگاه سایپا بود. ماجرا از این قرار است که در دوره مدیریت احمد مددی مدیرعامل پیشین استقلال، توافقی با باشگاه سایپا انجام شده تا جلالی به استقلال منتقل شده و هزینه رضایت‌نامه او در ۲ قسط پرداخت شود که موعد قسط دوم، ۲۸ خردادماه سال جاری بود.

مدیران فعلی باشگاه استقلال مدعی هستند که ۲۸ و ۳۰ خردادماه برای پرداخت هزینه رضایت‌نامه ابوالفضل جلالی اقدام کرده‌اند که مسدود بودن حساب باشگاه سایپا باعث شده تا مبلغ واریزی از سوی مدیران استقلال برگشت خورده و به حساب خودروسازان ننشیند. سایپایی‌ها نسبت به عدم پرداخت هزینه رضایت‌نامه ابوالفضل جلالی واکنش نشان داده و این بازیکن را در اختیار باشگاه خود می‌دانند، در شرایطی که مدیران استقلال معتقدند که اسناد و ادله کافی برای ارائه به کمیته تعیین‌وضعیت و صدور رأی به نفع خود را در اختیار دارند.

جلسه سرنوشت‌ساز؛ توافق حاصل می‌شود؟

مدیران استقلال و سایپا قرار است امروز در جلسه‌ای مشترک حضور پیدا کنند و پیرامون موضوع ابوالفضل جلالی مذاکراتی را انجام بدهند و تیم حقوقی باشگاه استقلال به دنبال ارائه ادله و دفاعیات خود برای حفظ مدافع چپ ملی‌پوش آبی‌ها بوده و در مقابل خودروسازان در جهت بازگردانی دفاع چپ جوان خود تلاش خواهند کرد.

سایپا در حال حاضر در لیگ دسته اول حضور دارد و شایعاتی پیرامون آنکه تفاهم‌نامه مربوطه در آن نام امیرعلی صادقی هم درج شده، به میان آمده که در این صورت استقلالی‌ها در صورت عدم توافق با مدیران باشگاه سایپا، دو ستاره جوان خود را برای لیگ بیست‌ودوم از دست می‌دهند!

جلالی حالا دستمزد بیشتری می‌خواهد!

ابوالفضل جلالی که هفته‌های ابتدایی فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد، در نیم‌فصل دوم مورد اعتماد فرهاد مجیدی قرار گرفت و در هفته‌های پایانی در پست دفاع میانی از سوی سرمربی آبی‌ها به کار گرفته شد و توانست نمایش خوبی را در پست غیرتخصصی خود داشته باشد. جلالی که در هنگام پیوستن به استقلال چندان از مبلغ قراردادی خود رضایت نداشت، حالا با توجه به شرایط پیش‌آمده، ادامه همکاری‌اش با استقلال را در هاله‌ای از ابهام می‌بیند و در صورت توافق مدیران باشگاه‌های استقلال و سایپا، مدافع چپ جوان آبی‌پوشان به دنبال افزایش مبلغ قرارداد خود و انعقاد قراردادی جدید با آبی‌پوشان است.

گل‌محمدی، چشم‌انتظار خرید مدافع ملی‌پوش استقلال؟

پرسپولیسی‌ها در شرایطی خود را آماده لیگ بیست‌ودوم می‌کنند که دو دفاع چپ تخصصی خود را در بازار نقل‌وانتقالات تابستانه از دست داده و یحیی گل‌محمدی بی‌میل به جذب یک بازیکن نام‌دار برای تقویت سمت چپ خط دفاعی تیمش نیست. به ویژه آنکه در هفته‌های ابتدایی خبری از حضور وحید امیری نیست و او به دلیل مصدومیت نمی‌تواند سرخ‌پوشان را همراهی کند.

ابوالفضل جلالی درخواست اصلاح قرارداد خود را به مدیران استقلال داده و در صورت عدم توافق با مدیران باشگاه، احتمال جدایی او از جمع آبی‌پوشان وجود دارد. در این میان شایعات عجیبی پیرامون مذاکره احتمالی جلالی با مدیران باشگاه پرسپولیس وجود دارد که در این‌صورت، نقل‌وانتقالاتی غیرمنتظره برای لیگ بیست‌ودوم شکل می‌گیرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *