ایمان عالمی: همه تیم‌ ها مقابل استقلال بازی سختی دارند آبی‌ پوشان باز هم مدعی اول قهرمانی هستند

اخبار استقلال : مهاجم پیشین استقلال گفت: هوادار با ساکت الهامی حرف‌های زیادی در لیگ دارد و نشان می‌دهیم یک تیم خاص هستیم. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

ایمان عالمی: همه تیم‌ ها مقابل استقلال بازی سختی دارند آبی‌ پوشان باز هم مدعی اول قهرمانی هستند

ایمان عالمی مربی فعلی تیم هوادار در گفت‌وگو با خبرورزشی درباره شرایط تیم‌شان برای آغاز فصل بیست و دوم لیگ برتر اظهار داشت: هوادار از تیم‌های خوب این فصل لیگ برتر است. عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات مناسب بود چرا که ۷۰ درصد نفرات قبلی حفظ شدند و چند بازیکن هم برای ترمیم نقاط ضعف جذب شدند، تا برای استارت لیگ برتر آماده باشیم.

وی افزود: هوادار امسال با ساکت الهامی حرف‌های زیادی خواهد داشت و جایگاه خوبی در جدول به دست می‌آورد. نشان می‌دهیم فقط هوادار نیستیم و یک تیم خاص هستیم!

عالمی در ادامه در پاسخ به این سوال که الهامی خیلی زود عصبانیت می‌شود، گفت: اصلاً آقای الهامی چنین شخصیت ندارد و زود هم عصبانی نمی‌شود. فشار مربیگری خیلی زیاد است و خیلی از مربیان کارهای بد تری نیز انجام داده اند. در کل آقای الهامی چه از لحاظ فنی چه از لحاظ اخلاقی یکی از بهترین مربیان فوتبال ایران است.

مهاجم اسبق آبی پوشان در خصوص شرایط استقلال در فصل جدید لیگ برتر، خاطرنشان کرد: استقلال شرایط بسیار خوبی دارد و با توجه به قهرمان فصل گذشته و حفظ نفرات اصلی، چند بازیکن نیز برای تقویت تیم اضافه شدند تا قدرت این تیم افزایش پیدا کند. در بازی دوستانه با استقلال داشتیم ساپینتو سرمربی پرتغالی تیم را با انگیزه دیدم که جالب توجه بود.

او ادامه داد: استقلال در این فصل نیز تیم کاملی دارد و فکر می‌کنم باز هم مدعی اول قهرمانی باشد. آبی پوشان در بازی دوستانه نشان داد هماهنگی خوبی دارند. در کل بازی مقابل این تیم سخت و دشوار است.

عالمی در پایان توضیح داد: بازی اول استقلال مقابل سپاهان خیلی مهم است است ولی اگر استقلال برنده میدان باشد می‌تواند این تیم را در مسیر قهرمانی قرار دارد. سلاپینتو با برد در این دیدار با استرس کمتر در بازی‌های بعدی حاضر می‌شود. استقلال اگر در ۵ بازی اول نتایج دلخواه را کسب کند می‌تواند در مسیر قهرمانی قرار بگیرد و به بهترین نحو ممکن فصل را استارت بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *