حضور غیرمنطقی ۵ بازیکن در یک پست استقلال احتمال جدایی یک هافبک قوت گرفت

اخبار استقلال : با خریدهایی که استقلال انجام داد، تعداد هافبک‌های میانی آنها زیاد شد تا این احتمال به وجود آید که با حضور ساپینتو نفر یا نفراتی در معرض جدایی قرار گیرند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

حضور غیرمنطقی ۵ بازیکن در یک پست استقلال احتمال جدایی یک هافبک قوت گرفت

مدیران باشگاه استقلال رفته رفته تیم خود را برای حضور در فصل آینده آماده می‌کنند. آنها نه تنها اقدام به حفظ چند بازیکن خود کردند، خریدهایی هم انجام دادند که به جز یکی از آنها سایرین برای خط میانی هستند.

یکی از نقاط قوت فصل پیش استقلال مرکز زمین این تیم بود. جایی که مهدی مهدی پور ثابت‌ترین بازیکن استقلال در تمامی دیدارهای این تیم حضور داشت و ثابت‌ترین زوج وی نیز بازیکنی به اسم زبیر نیک نفس بود که علیرغم اینکه اولین فصل حضورش در استقلال را تجربه می‌کرد، عملکردی قابل قبول داشت.

با تمدید قرارداد مهدی پور و حضور نیک نفس، استقلالی‌ها برای فصل آینده زوج ثابت خط میانی شان را در اختیار دارند. همچنین روزبه چشمی نیز قرارداد خود را تمدید کرد تا او هم یکی از گزینه‌های حضور در این منطقه از زمین باشد و باید اضافه کرد به این جمع بازیکنی به اسم سعید مهری که از فصل گذشته در این تیم حضور دارد.

با این حال استقلالی‌ها یکی از سهمیه‌های لیگ برتری خود را هم به خرید در این پست تخصیص دادند و بازیکن جوانی به اسم امید حامدی فر را از صنعت نفت به خدمت گرفتند تا تعداد بازیکنانی که در پست هافبک دفاعی (با خصوصیات متفاوت) بازی می‌کنند به عدد ۵ برسد و استقلالی‌ها در این پست عملاً تراکم بازیکن وجود داشته باشد.

حضور ۵ بازیکن در یک پست خیلی منطقی به نظر نمی‌رسد و برای همین می‌توان این احتمال را در نظر گرفت که پس از آغاز تمرینات استقلال زیر نظر ساپینتو، احتمال جدایی حداقل یکی از هافبک‌های میانی استقلال با نظر سرمربی جدید وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *