آقای حسین‌زاده از سرنوشت قایدی درس بگیر قایدی اینجوری ادامه دهد، دیگر نامش هم فراموش می‌شود

اخبار استقلال : کارشناس فوتبال و بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت: آقای حسین‌زاده از سرنوشت قایدی درس بگیر و فکر لژیونر شدن نباش. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

آقای حسین‌زاده از سرنوشت قایدی درس بگیر قایدی اینجوری ادامه دهد، دیگر نامش هم فراموش می‌شود

مهدی فنونی زاده در خصوص حواشی اخیر تیم ملی کشورمان و نام سرمربی تیم ملی که این روزها سوژه اول اهالی فوتبال شده ،گفت:اینکه بازیکنان برای خودشان تصمیم گیری می‌کنند چه کسی سر مربی تیم ملی شود اصلا جالب نیست و بازیکن باید فقط روی فوتبالش در مستطیل سبز تمرکز کند. انتخاب سرمربی و یا برکنار او فقط به فدراسیون ربط دارد .

وی درباره حضور سرمربی ایرانی روی نیمکت تیم ملی نیز خاطر نشان کرد:فرقی نمی‌کند چه کسی سرمربی تیم ملی شود ، فقط موفقیت و سربلاندی تیم ملی در حال حاضر از همه چیز واجب تر است. حتی اگر قرار باشد مربی خارجی هم بیاورند باید یک نام بزرگ ایرانی کنار او قرار گیرد. من شنیدم نکونام وقلعه نویی شانس دارند ولی باید بگویم کار در باشگاه و تیم ملی خیلی متفاوت است و برای تیم ملی باید خیلی تجربه داشت تا نتیجه گرفت.

این پیشکسوت درباره ساپینتو در استقلال گفت: امیدوارم مسئولان استقلال ساپینتو را توجیه کرده باشند که اینجا استقلال است و شرایط خاص خودش را دارد. او باید بداند که هواداران استقلال انتظار زیادی از او دارند. هم می‌خواهند قهرمان شوند و هم دربی را با موفقیت به پایان برسانند.

هافبک پیشین استقلال در مورد سرمربی جدید هم گفت: به طور حتم مربی که در اروپا کار می‌کند می‌داند شرایط چگونه است. نظم و انضباط سرلوحه کار مربیان خارجی است. بنابراین تمام امکانات باید فراهم شود تا سرمربی جدید بتواند با آرامش به کارش ادامه دهد. مطالبات او باید زود پرداخت شود تا دوباره اتفاقاتی که برای استراماچونی رخ داد برای ساپینتو رخ ندهد.

فنونی زاده در مورد لژیونر شدن حسین‌زاده توضیح داد: حسین‌زاده باید در این فصل در استقلال بماند چراکه اینجوری می‌تواند در تیم ملی برای جام جهانی حضور داشته باشد وگرنه برود بلژیک نیمکت نشین شود ، خیلی به ضرر این ملی پوش است. او باید از سرنوشت قایدی درس بگیرد. قایدی هم لژیونر شد ولی در تیمش یک نیمکت نشین شد و تا چند وقت دیگر هیچ نامی از او شنیده نمی‌شود.

هافبک اسبق تیم ملی درباره شانس قهرمانی مجدد استقلال در لیگ برتر خاطر نشان کرد: استقلال همیشه مدعی اول قهرمانی است ودر این فصل هم با این مربی پرتغالی فقط به قهرمانی فکر می‌کنیم. در نقل و انتقالات گرچه دیر وارد بازار شدیم ولی عملکرد بدی هم نداشتیم، فکر می‌کنم استقلال از عنوان قهرمانی‌اش دفاع می‌کند.

وی در پایان گفت: به طور حتم ساپینتو روزهای سختی در استقلال دارد. هواداران باید از او حمایت کنند و او را تنها نگذارند. یادمان باشد که استراماچونی هم روزهای ابتدایی نتایج ضعیفی گرفت اما هر چه از زمان بازی‌ها گذشت بهتر شد و در آن زمان استقلال به یک تیم رویایی تبدیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *