سرنوشت وریا به نکونام گره خورد

اخبار استقلال : وریا غفوری که از استقلال جدا شد هنوز با تیم جدید قرارداد نبسته است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

سرنوشت وریا به نکونام گره خورد

وریا غفوری در حالی از استقلال جدا شد که که گفته می‌شد با فولاد خوزستان قرارداد داخلی بسته و قرارداد داخلی هم که می‌دانید معتبر است اما با گذشت چند روز هیچ خبری از حضور رسمی وریا در فولاد نشد تا این که گرشاسبی امروز گفت: هیچ کس به ما نگفته وریا را جذب نکنید و ما با این بازیکن مشغول مذاکره هستیم. در این ارتباط شنیدیم آینده وریا تا حدی به جواد نکونام هم گره خورده چون حالا جواد گزینه تیم ملی شده و اگر از فولاد برود شاید ماجرای وریا هم عوض شود.

وریا دوست داشت در استقلال بماند اما حالا شرایط فرق کرده و باید دید گرشاسبی و فولاد واقعا او را می‌خواهند یا نه؟فعلا که قراردادی بسته نشده و باید دید نکونام به تیم ملی می‌رود یا نه اما اگر دیدید وریا در لیگ جدید با تیمی کار نکرد تعجب نکنید چون بهرحال مشکلاتی وجود دارد که باعث شده تا وریا تا امروز تیم جدیدی پیدا نکند. او البته فعلا در تهران است و با تیم جدید هم مذاکره نکرده اما همچنان گفته می‌شود به دنبال حضور در یک تیم شهرستانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *