وقتی سرمربی پرتغالی استقلال نظر کی‌ روش را وتو کرد!

اخبار استقلال : ساپینتو اعتقاد دارد بازی با چهار دفاع شرایط بهتری را به لحاظ استحکام خط دفاعی برای این تیم ایجاد می‌کند برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

وقتی سرمربی پرتغالی استقلال نظر کی‌ روش را وتو کرد!
تیم استقلال در دیدار مقابل سپاهان و ملوان با قرار دادن روزبه چشمی در خط دفاع و اجرای سیستم سه دفاعه دو بار از حریفانش در دو هفته گل اول را دریافت کرد که در دیدار با سپاهان نتوانست گل‌های خورده را جبران کند، اما در بازی با ملوان در نیمه دوم تغییر تاکتیک داد و با آوردن چشمی به پست اصلی و در خط هافبک دفاعی،گل خورده را با ۳ گل تلافی کرد.

استقلال در بازی مقابل مس کرمان نیز همان تاکتیک را از ابتدا استفاده کرد و با قرار دادن صالح حردانی، سیلوا، عارف غلامی و ابوالفضل جلالی دفاع چهار نفره خودش را به شکلی چید که روزبه چشمی مقابل این چهار نفر نقش هافبک دفاعی اصلی استقلال را داشت. آبی‌ها در این بازی از ابتدا با سیستم ۴-۳-۳ به میدان رفتند و توانستند مقابل تیم فیزیکی و دونده مس کرمان ۳ امتیاز حساس خانگی را از آن خود کنند.

کادرفنی پرتغالی استقلال که روی گفته کارلوس کی‌روش در مورد روزبه چشمی که ادعا کرده بود این بازیکن مدرنترین دفاع وسط ۱۰ سال اخیر ایران است، حساب ویژه‌ای باز کرده بود در همین ابتدای لیگ نظرش تغییر کرد و ساپینتو و همکارانش در این‌باره به این نتیجه رسیدند که بازی با چهار دفاع و حضور چشمی در مقابل آنها شرایط بهتری را به لحاظ استحکام خط دفاعی برای این تیم ایجاد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *