با محبی پازل ساپینتو کامل می‌شود ولی قایدی آماده نیست هواداران تا آخر بازی استقلال را تشویق کنند سپاهان کار سختی در تهران دارد

اخبار استقلال : پیشکسوت استقلال گفت: هواداران استقلال به هیچ عنوان نباید حمایت‌ شان را تا دقیقه ۹۰ از استقلال کم کنند چون ممکن است در نیمه اول هر اتفاقی بیفتد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

با محبی پازل ساپینتو کامل می‌شود ولی قایدی آماده نیست هواداران تا آخر بازی استقلال را تشویق کنند سپاهان کار سختی در تهران دارد

محسن گروسی، بازیکن اسبق فوتبال کشورمان که سابقه حضور در تیم‌های استقلال و سپاهان را دارد در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره دیدار هفته اول این دو تیم اظهاراتی را مطرح کرد.

مسابقه سپاهان و استقلال را چطور پیش بینی میکنید؟

تا زمانی که مسابقات شروع نشده نمی‌توان اظهار نظر درستی درباره بازی استقلال داشت. چون این تیم سرمربی جدید دارد و ما نمی‌دانیم با چه سیستمی و چه شرایطی به میدان خواهد رفت. اما در کل تیمی که برای قهرمانی میجنگند باید از روز اول محکم کارش را شروع کند.

خبر دارید که تعدادی از بازیکنان استقلال دچار مصدومیت شده اند؟

تیمی که می‌خواهد محکم کارش را شروع کند باید با هر بازیکنی در اختیار دارد این کار را انجام بدهد. نباید نگاه کند فلان بازیکن مصدوم است یا نه!

نظرتان درباره تیم سپاهان چیست؟

آنها تیم خوبی دارند. سپاهان هم یک مربی خارجی آورده است. درباره آنها هم نمی‌توان نظر قاطعانه ای داد ولی در کل یارگیری خوبی داشتند. به همین خاطر تفکرات هر دو مربی برای همه مبهم است. چون هر دو تیم شناخت زیادی از هم ندارند فکر می‌کنم نیمه اول شرایط خوبی را شاهد نباشیم. ممکن است که روی یک حادثه یا اتفاق، گلی هم رقم بخورد اما در نیمه دوم شرایط به احتمال زیاد متفاوت خواهد بود. در کل امیدوارم استقلال این بازی را با برد پشت سر بگذارد و شروع خوبی داشته باشد. هر چه بتواند در ابتدای فصل امتیازات بیشتری جمع آوری کند شانسش برای قهرمانی بیشتر خواهد شد.

با محبی پازل ساپینتو کامل می شود ولی قایدی آماده نیست/ هواداران تا آخر بازی استقلال را تشویق کنند/ سپاهان کار سختی در تهران دارد

گفته می‌شود محبی را باید استقلالی دانست. این را مومنی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت. نظر شما درباره این بازیکن چیست؟

با توجه به تفکرات تهاجمی‌سرمربی استقلال محبی می‌تواند یک بازیکن کارساز برای این تیم باشد و پازل ساپپینتو ا کامل کند. او جوان است و رو به جلو حرکت می‌کند. امیدوارم محبی جذب استقلال شود ولی سریع خودش را با تیم وفق دهد. حتی اگر به بازی اول هم نرسید مهم نیست اما قطعاً در ادامه می‌تواند یک بازیکن مثمرثمر برای استقلال باشد.

صحبت از بازگشت قائدی هم به میان آمده است! فکر می‌کنید مهدی قائدی بتواند به استقلال کمک کند؟

قاعدی یک فصل ناموفق را داشت چون یک تصمیم اشتباه گرفت. او هم خودش را از تیم ملی دور کرد و هم فوتبالش فراموش شد. چون در این یک سال در شرایط مسابقه نبود. الان هم اگر بیاید ممکن است زمان ببرد تا دوباره اوج بگیرد. اما هواداران او را دوست دارند و قطعاً با حضور در تیم استقلال برای خودش وزنه ای به شمار خواهد رفت. چون این تیم را می‌شناسد و شرایطش را کاملا درک می‌کند.

با محبی پازل ساپینتو کامل می شود ولی قایدی آماده نیست/ هواداران تا آخر بازی استقلال را تشویق کنند/ سپاهان کار سختی در تهران دارد

حضور بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس در جمع نفرات سپاهان به علاوه خارجی های جدید این تیم چقدر برای استقلال دردسرساز است؟

همانطور که در ابتدای صحبتم گفتم سپاهان تیم خوبی دارد و البته مربی خارجی خوبی هم به خدمت گرفته است. قطعاً این بازی برای هر دو تیم سخت است. باید دید کدام تیم از تک موقعیت هایش بهتر استفاده می‌کند.

صحبتی با هواداران استقلال دارید؟

خیر! آنها نیازی به صحبت من و شما ندارند. استقلال در هر نقطه از ایران به زمین برود هواداران تشویقش می‌کنند. اما در رابطه با این بازی ممکن است استقلال در نیمه اول خوب ظاهر نشود یا از حریف عقب بیفتد، به همین خاطر هواداران نباید پشت تیم را خالی کنند و تا دقیقه ۹۰ باید از استقلال حمایت کنند تا در خانه نتیجه اش را بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *